fa سفیر گرجستان:همکاری های تجاری بین ایران و گرجستان همچنان پابرجاستhy سفیر گرجستان:همکاری های تجاری بین ایران و گرجستان همچنان پابرجاستaz سفیر گرجستان:همکاری های تجاری بین ایران و گرجستان همچنان پابرجاستen سفیر گرجستان:همکاری های تجاری بین ایران و گرجستان همچنان پابرجاستka سفیر گرجستان:همکاری های تجاری بین ایران و گرجستان همچنان پابرجاستru سفیر گرجستان:همکاری های تجاری بین ایران و گرجستان همچنان پابرجاستtr سفیر گرجستان:همکاری های تجاری بین ایران و گرجستان همچنان پابرجاست

ایجاد حساب کاربری

Fields marked with an asterisk (*) are required.
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تایید رمز عبور *
ایمیل *
تایید ایمیل *

سفیر گرجستان:همکاری های تجاری بین ایران و گرجستان همچنان پابرجاست

به گزارش جورجیا سرویس و به نقل از خبرگزاری تسنیم

safir-780x405 سفیر گرجستان:همکاری های تجاری بین ایران و گرجستان همچنان پابرجاست 

یُوسِبْ چاخْواشْویلی سفیرگرجستان در ایران در واکنش به تاثیر تحریم های ایالات متحده آمریکا علیه ایران بر روابط دو کشور، اظهار کرد: فعلا که با ایران همکاری  داریم، اتحادیه اروپا نیز با ایران همکاری خواهد داشت و گفته نشده  قراردادهای همکاری با ایران را ترک می کنیم.

وی افزود:در ماه های آینده تکلیف (روابط اقتصادی ایران و گرجستان) به طور کامل مشخص می‌شود و در صورتی که اروپا بماند گرجستان نیز می ماند.

سفیرگرجستان در ایران ادامه داد: ایران و گرجستان مناسبات خوبی با یکدیگر دارند و دو کشور (در زمان تحریم های آمریکا علیه ایران) حتی المقدور به همکاری های خود با یکدیگر ادامه میدهند.

بنابراین گزارش، سفیر گرجستان چندی پیش نیز در مراسمی در کارگزاری این کشور در تهران اعلام کرده بود که  براساس توافقنامه که گرجستان با اتحادیه اروپا و چین دارد،فعالین اقتصادی ایران نیز می‌توانند از مسیر  کشور ما  محصولات خود را به بازارهای بزرگ یاد شده صادر کنند.

وی همچنین گفته بود که گرجستان تنها بازار 4 میلیون نفری جمعیت خود را ندارد بلکه براساس تفاهمنامه‌های یاد شده با اتحادیه اروپا و چین بازار دو و یک دهم میلیارد نفری پیش روی ایران است. سرمایه‌گذاران ایرانی علاوه بر تجارت معمول میان دو کشور می‌توانند با ایجاد کارگاه‌ها و کارخانه‌های صنعتی در گرجستان بدون هیچگونه محدودیتی محصولات خود را از کشور ما،به بازارهای هدف صادر کنند.

.چاخواشویلی خواهان سرمایه گذاری بلند مدت فعالین اقتصادی ایران در این کشور شده بود و اظهار داشته بود که ایران و گرجستان می‌توانند سرمایه‌گذاری‌های بلند مدتی با یکدیگر داشته باشند.

000
خواندن 837 دفعه آخرین ویرایش در دوشنبه, 26 شهریور 1397 12:38
این مورد را ارزیابی کنید
(7 رای‌ها)

About Author

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

تماس مستقیم به شماره های زیر از ایران رایگان

مشاور حقوقی  598852000-995+

مشاور سرمایه گذاری  555116655-995+

مشاور خرید املاک  596692000-995+

تماس از طریق تلگرام،واتس آپ، ایمو، وایبر امکانپذیر می‌باشد.

جدیدترین اخبار گرجستان

39eee751af30032eeece2f48de2de4ba_XL_64x64 سفیر گرجستان:همکاری های تجاری بین ایران و گرجستان همچنان پابرجاست

نخست وزیر گرجستان : هیچ گ...

نخست وزیر گرجستان : ما هیچ گونه روابط دیپلماتیک با...

9ecd376e5371efaef9aad9bc9143aed8_XL_64x64 سفیر گرجستان:همکاری های تجاری بین ایران و گرجستان همچنان پابرجاست

وزیر خارجه گرجستان در مرا...

ایران یکی از اولین کشورهایی است که استقلال گرجستان...

instagram