fa معرفی پروژه مشترک شرکت یونیکس و آدونیس در شهرک فرانسوی تفلیس گرجستانhy معرفی پروژه مشترک شرکت یونیکس و آدونیس در شهرک فرانسوی تفلیس گرجستانaz معرفی پروژه مشترک شرکت یونیکس و آدونیس در شهرک فرانسوی تفلیس گرجستانen معرفی پروژه مشترک شرکت یونیکس و آدونیس در شهرک فرانسوی تفلیس گرجستانka معرفی پروژه مشترک شرکت یونیکس و آدونیس در شهرک فرانسوی تفلیس گرجستانru معرفی پروژه مشترک شرکت یونیکس و آدونیس در شهرک فرانسوی تفلیس گرجستانtr معرفی پروژه مشترک شرکت یونیکس و آدونیس در شهرک فرانسوی تفلیس گرجستان

ایجاد حساب کاربری

Fields marked with an asterisk (*) are required.
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تایید رمز عبور *
ایمیل *
تایید ایمیل *

معرفی پروژه مشترک شرکت یونیکس و آدونیس در شهرک فرانسوی تفلیس گرجستان

rating_star_blank معرفی پروژه مشترک شرکت یونیکس و آدونیس در شهرک فرانسوی تفلیس گرجستانrating_star_blank معرفی پروژه مشترک شرکت یونیکس و آدونیس در شهرک فرانسوی تفلیس گرجستانrating_star_blank معرفی پروژه مشترک شرکت یونیکس و آدونیس در شهرک فرانسوی تفلیس گرجستانrating_star_blank معرفی پروژه مشترک شرکت یونیکس و آدونیس در شهرک فرانسوی تفلیس گرجستانrating_star_blank معرفی پروژه مشترک شرکت یونیکس و آدونیس در شهرک فرانسوی تفلیس گرجستان
 

فروش ویژه واحد های پروژه هلدینگ بین المللی آدونیس، در شهرک فرانسوی های تفلیس

 

آپارتمان ها در منطقه فرانسوی در تفلیس گرجستان

یک فرصت استثنایی برای سرمایه گذاری و اخذ اقامت یکساله گرجستان / تنها با 150 میلیون تومان صاحب یک واحد مسکونی لوکس در منطقه فرانسوی تفلیس گرجستان شوید.

محله فرانسوی

9 معرفی پروژه مشترک شرکت یونیکس و آدونیس در شهرک فرانسوی تفلیس گرجستان

در ابتدای سال 2016، سرمایه گذاران فرانسوی تصمیم به ایجاد یک نوع سکونت فرانسه کردند. برای اجرای این ایده معماران گرجی و فرانسوی دعوت شده است.

تیم ویژه برای رهبری پروژه استخدام شد - منطقه فرانسوی. مفهوم که در آن مجتمع مسکونی در حال ساخت است، ایجاد معمار مدرنیست معروف قرن بیست و یکم - لو Corbusier بود. اعتقاد بر این است که او یکی از نویسندگان آپارتمانهای استودیویی است.

تصور او در مورد شهر مدرن به مردم کمک می کند تا بر استرس های شهر غلبه کنند که سبب کاهش زیستگاه و افزایش ساخت و ساز جدید می شود. با توجه به این که ما انتخاب کردیم که در آن شهر است و در همان زمان، منطقه سبز نزدیک طبیعت است.

در طول توسعه پروژه منطقه فرانسوی، توجه ویژه به طراحی آپارتمان مقرون به صرفه، برنامه ریزی فضاهای و تنظیم منطقه تفریحی صورت گرفت.

 

 

قیمت آپارتمان ها و شرایط پرداخت

با توجه به سرمایه گذاری مستقیم هلدینگ آدونیس (لینک اصلی) قیمت ها با تخفیف ویژه تعیین شده است. 

متراژ واحد ها از 42،52،56،62،65،67،69،72،78،85،94،98،110،125،145،175 متر موجود است و قیمت آپارتمان به صورت گرین فرم 560دلار تعیین شده است که بلوک A (90درصد) و بلوکB  (80درصد) بلوک C  (70درصد)  پروژه تکمیل شده است و سند ها اخذ شده است و پرداخت وجه سند به نام مشتری انتقال می یابد که میتوانند اقامت گرجستان را دریافت کنید.

زمان تحویل آپارتمان : آذر 1396

کمسیون فروش 3درصد خواهد بود.

تلفن مشاوره ایران: - 02188985741-09120056206

 

زندگی و سبک فرانسوی

6 معرفی پروژه مشترک شرکت یونیکس و آدونیس در شهرک فرانسوی تفلیس گرجستاننام پروژه منطقه فرانسوی به واسطه عناصر طراحی مورد استفاده در منطقه تفریحی - روشنایی خیابانی، دکوراسیون، چراغهای جلو، نیمکت ها و به خصوص محوطه سازی، که مطابق با شهر های فرانسوی تنظیم شده بود، تهدید شد.

به منظور ایجاد خلق مناسب، کافی نیست که تنها بر روی صحنه بصری پروژه متمرکز شویم. به همین دلیل ما تصمیم گرفتیم بر روی شنوایی و احساسات طعم دهنده تمرکز کنیم. بر همین اساس، ما به پروژه نانوایی و کافه تریای خیابانی اضافه کردیم که در آن شما می توانید قهوه صبحانه خوشمزه، کریاسانت و باگت را بخورید. موسیقی فرانسوی برای کسانی که هر شب در خیابان ها راه می روند، در پویایی خیابان بازی می کنند. آیا تصور می کنید؟ سپس شما موافق هستید که زندگی اینجا فوق العاده است!

آپارتمان مقرون به صرفه و کوچک

بیشتر وقت صرف مهندسی معماری آپارتمان های مقرون به صرفه بود و در نتیجه می توان گفت که مزایای آپارتمان های منطقه فرانسوی، اندازه کوچک و برنامه ریزی انعطاف پذیر آنها با فضای بین 35 تا 70 متر مربع می باشد. شما می توانید 2 یا بیشتر آپارتمان هم متحد شوید. آپارتمان ها به عنوان "قاب سفید" ارائه می شوند و در صورت تمایل ما خدمات طراح داخلی را ارائه می دهیم. این مجتمع دارای 5 ساختمان و 1069 آپارتمان شامل انواع استودیو، آپارتمان دو و سه اتاق است.

 مجتمع راحت، امن و چند منظوره
4 معرفی پروژه مشترک شرکت یونیکس و آدونیس در شهرک فرانسوی تفلیس گرجستان
منطقه فرانسوی در منطقه 30.000 متر مربع واقع شده است، که اکثر این قلمرو برای سبز طراحی شده است. این منطقه با سیستم های امنیتی 24 ساعته تزیین شده و محافظت می شود. توجه ویژه به منطقه تفریحی، یعنی ساخت و ساز حیاط داخلی، میدان و ورزشگاه ها است. همراه با ایجاد باغ های زیبا و پارک ها ما نیز مسئول تمیز کردن خاک است. علاوه بر مسکونی، مجتمع شامل فضای تجاری و اداری است. علاوه بر این، پارکینگ برای هر خانواده در نظر گرفته شده است. در حال حاضر سروانتس، گرجستان-انگلیسی-اسپانیایی، مدرسه GESS در منطقه فرانسوی است که مدرسه معتبر ترین تفلیس است.

بخش ساخت و ساز

سازه های منطقه ای فرانسوی از فریم های یکپارچه بتنی ساخته شده اند. قاب ساختمان نشان دهنده ترکیبی از زمینه، ستون، دیافراگم و اسلب یکپارچه در طبقه است. سیستم های قالب بندی با کیفیت بالا برای ساخت و ساز پیچیده استفاده می شود که حداکثر دقت عناصر عمودی را فراهم می کند. تخصص تمام مقررات نظارتی در طول ساخت و ساز پیچیده پشتیبانی می شود. سازه های لرزه ای پایدار هستند و میله های رعد و برق در مجموعه گنجانده شده است.

 آینده در اینجا ساخته شده است

10 معرفی پروژه مشترک شرکت یونیکس و آدونیس در شهرک فرانسوی تفلیس گرجستان

اگر شما در جستجوی یک خانه کاملا ارزان قیمت هستید، دور از سر و صدا شهری و گازهای خروجی شهری، در منطقه سبز، و سپس تبریک می گویم! شما آن را در منطقه فرانسوی پیدا کرده اید. زیرساخت های مجتمع به شما امکان می دهد که وقت خود را با خانواده و دوستان خود صرف کنید.

 زمین بازی

1 معرفی پروژه مشترک شرکت یونیکس و آدونیس در شهرک فرانسوی تفلیس گرجستان

حیاط راحت، هوای تازه، زمین بازی بزرگ مجهز به سرگرمی های مختلف برای کودکان در مرکز مجتمع صبر خواهد کرد. زمین های بازی ما به رشد فیزیکی فرزندان شما کمک می کند و تبدیل به مکان مورد علاقه خود می شوند. 

عرصه ورزش

در اینجا شما می توانید ورزش سبک زندگی خود را. عرصه ورزشی واقع در منطقه فرانسوی به شما امکان می دهد با دوستان خود در هر زمان مناسب برای فوتبال، تنیس و بسکتبال بازی کنید.

 فضای سبز
3 معرفی پروژه مشترک شرکت یونیکس و آدونیس در شهرک فرانسوی تفلیس گرجستان
مزیت خاص منطقه فرانسوی سبز و هوای تازه آن است. محدوده کل به طور طبیعی توسط درختان احاطه شده است، و قلمرو داخلی سبز شده است و مخصوصا برای ساکنان ما طراحی شده است.

 8 معرفی پروژه مشترک شرکت یونیکس و آدونیس در شهرک فرانسوی تفلیس گرجستان

محیط مجتمع

برای صرف وقت دلخواه، این منطقه با گل و گیاه زینتی تنظیم خواهد شد. دینامیک نصب شده در سرزمین به شما این امکان را می دهد که از موزیک های زیبا فرانسه، دیدگاه های زیبا و محیط خارج شوید.

 پ5 معرفی پروژه مشترک شرکت یونیکس و آدونیس در شهرک فرانسوی تفلیس گرجستانارکینگ

1069 پارکینگ در این پروژه در نظر گرفته شده است.371 نفر از آنها در پارکینگ سه طبقه قرار گرفته اند، بقیه 698 در هوای آزاد قرار خواهند گرفت. خرید پارکینگ فردی شما را از مشکلات اضافی و راحتی قابل ملاحظه ای برای شما در منطقه فرانسوی است.

باشگاه تناسب اندام و باشگاه ورزشی

زندگی شما در منطقه فرانسوی فعالتر خواهد شد. باشگاه های تناسب اندام مجهز به امکانات معروف و مدرن در منطقه پیچیده ای قرار دارند.

مرکز خرید و داروخانه

فضاهای تجاری در طبقه اول ساختمان های مجتمع قرار خواهد گرفت، جایی که بازار و داروسازی راه اندازی خواهند شد. مقرون به صرفه بودن این امکانات به شما این امکان را می دهد که بدون نیاز به سرزمین منطقه، نیازهای روزانه خود را محاسبه کنید.

 مهد کودک

7 معرفی پروژه مشترک شرکت یونیکس و آدونیس در شهرک فرانسوی تفلیس گرجستان

مهد کودک منطقه فرانسوی برای 80 کودک طراحی شده و به طور کامل 747.5 مترمربع را پوشش می دهد. قلمرو حیاط باز شامل 90 مترمربع است اطمینان دادن به فرزندتان به مراقبان حرفه ای، به شما امکان می دهد تا در طول روز به آرامی کار خود را انجام دهید.

 نانوایی و کافه فرانسوی

2 معرفی پروژه مشترک شرکت یونیکس و آدونیس در شهرک فرانسوی تفلیس گرجستان

در نزدیکی شما، نانوایی فرانسوی و کافی شاپ یک حالت خوب برای شما ایجاد می کنند، در اینجا شما می توانید قهوه خوشمزه صبحانه، کریستال ها، باگات و احساس طعم واقعی فرانسه را احساس کنید.

 برای اطلاع از سایر پروژه ها با مشاورین ما به شماره 09120056206 در تهران و شماره 995596692000+ در تفلیس تماس حاصل فرمایید.

 آپارتمان ها در منطقه فرانسوی در تفلیس گرجستان

9 معرفی پروژه مشترک شرکت یونیکس و آدونیس در شهرک فرانسوی تفلیس گرجستان

 

 

 

 

.

تماس مستقیم به شماره های زیر از ایران رایگان

مشاور حقوقی  598852000-995+

مشاور سرمایه گذاری  555116655-995+

مشاور خرید املاک  596692000-995+

تماس از طریق تلگرام،واتس آپ، ایمو، وایبر امکانپذیر می‌باشد.

جدیدترین اخبار گرجستان

39eee751af30032eeece2f48de2de4ba_XL_64x64 معرفی پروژه مشترک شرکت یونیکس و آدونیس در شهرک فرانسوی تفلیس گرجستان

نخست وزیر گرجستان : هیچ گ...

نخست وزیر گرجستان : ما هیچ گونه روابط دیپلماتیک با...

9ecd376e5371efaef9aad9bc9143aed8_XL_64x64 معرفی پروژه مشترک شرکت یونیکس و آدونیس در شهرک فرانسوی تفلیس گرجستان

وزیر خارجه گرجستان در مرا...

ایران یکی از اولین کشورهایی است که استقلال گرجستان...

instagram