fa کلیه پروژه های ساختمانی معتبر در گرجستانhy کلیه پروژه های ساختمانی معتبر در گرجستانaz کلیه پروژه های ساختمانی معتبر در گرجستانen کلیه پروژه های ساختمانی معتبر در گرجستانka کلیه پروژه های ساختمانی معتبر در گرجستانru کلیه پروژه های ساختمانی معتبر در گرجستانtr کلیه پروژه های ساختمانی معتبر در گرجستان

ایجاد حساب کاربری

Fields marked with an asterisk (*) are required.
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تایید رمز عبور *
ایمیل *
تایید ایمیل *

فروش ملک در پروژه‌ی گرین مونت تاور

rating_star_blank کلیه پروژه های ساختمانی معتبر در گرجستانrating_star_blank کلیه پروژه های ساختمانی معتبر در گرجستانrating_star_blank کلیه پروژه های ساختمانی معتبر در گرجستانrating_star_blank کلیه پروژه های ساختمانی معتبر در گرجستانrating_star_blank کلیه پروژه های ساختمانی معتبر در گرجستان
 

گرین مونت تاور (Green Mount Towers) گزینه ای عالی برای خرید خانه‌ای با بودجه کم اما در محیطی آرام و پرآرامش برای تمام خانواده است. این پروژه برای خریدارانی که نمی خواهد بیش از حد برای تکمیل خانه صبر کنند ایده‌آل است، زیرا گرین مونت به صورت گرین Green تحویل داده می‌شود. برای کسانی که میخواهند اقامت گرجستان را از طریق خرید مسکن به دست بیاورند، این انتخابی بسیار عالی است. قیمت واحدها فقط کمی بیش از 35000 دلار، حداقل مبلغ مورد نیاز برای خرید ملک در گرجستان است و با توجه به این که واحدهای فاز اول پروژه برای انتقال سریع سند مالکیت آماده است، شما می‌توانید پس از تکمیل خرید برای اقامت خود اقدام نمایید.

green-mount-tower-7 کلیه پروژه های ساختمانی معتبر در گرجستان
این پروژه در منطقه گِلدانی در شمال تفلیس واقع شده است. در حالی که این مکان به جهت فراهم آوردن مکانی آرام و دور از آلودگی های صوتی و ترافیکی، با فاصله چند کیلومتر از مرکز شهر انتخاب شده است، گرین مونت تاور تنها به اندازه 15 دقیقه پیاده روی از مترو تئاتر آخماتلی فاصله دارد. از گرین مونت تاور تا مرجانیشویلی با خودرو سواری فاصله‌ای 20 دقیقه‌ای است و البته دسترسی بسیار سریع و آسان است.

گرین مونت تاور توسط توسعه دهنده‌ای فرانسوی  بنا گردیده است که در نهایت از پنج برج برجسته تشکیل خواهد شد. سه برج، با ارتفاع متفاوت از 13 تا 18 طبقه، در حال حاضر تکمیل شده و قابل سکونت است. دو برج دیگر، فاز دوم را تشکیل خواهند داد. پس از اتمام، این مجتمع شامل 1069 واحد خواهد بود. بزرگی این پروژه شامل امکانات بی نظیری است که خریداران می توانند از آن لذت ببرند - در حالی که سازندگان دیگر برای مجتمعی با چنین امکانات حداقل، دو برابر قیمت فروش این پروژه را طلب خواهند کرد. پس از تکمیل  تمامی فازهای گرین مونت تاور، یک استخر شنا، باغ ها، باشگاه ورزشی با زمین های فوتبال، بسکتبال و تنیس، مهد کودک، مرکز تناسب اندام، کافه ها و رستوران ها و همچنین فروشگاه جهت رفاه بیشتر در مجتمع ارائه خواهد شد.

green-mount-tower5 کلیه پروژه های ساختمانی معتبر در گرجستان

green-mount-tower6 کلیه پروژه های ساختمانی معتبر در گرجستان

green-mount-tower-3 کلیه پروژه های ساختمانی معتبر در گرجستان

در حال حاضر یک مدرسه زبان انگلیسی در محدوده‌ی مجتمع وجود دارد که در مجاورت گرین مونت تاور قرار دارد. این پروژه همچنین دارای یک فضای پارکینگ برای هر آپارتمان است که رایگان است و قیمت‌های ارائه شده در گرین مونت تاور به شدت مقرون به صرفه هستند علاوه بر اینکه محیطی دلنشین، فضایی آرام و امکانات مناسب برای خانواده شما فراهم گردیده است.

جهت اطلاعات بیشتر در مورد گرین مونت تاور با شماره‌های 995596692000+ و 995596693000+ تماس حاصل فرمایید.

برای اطلاع از کلیه پروژه های ساختمانی معتبر در گرجستان به وب سایت زیر مراجعه فرمائید.

www.rs.adonis.holdings

تماس مستقیم به شماره های زیر از ایران رایگان

مشاور حقوقی  598852000-995+

مشاور سرمایه گذاری  555116655-995+

مشاور خرید املاک  596692000-995+

تماس از طریق تلگرام،واتس آپ، ایمو، وایبر امکانپذیر می‌باشد.

جدیدترین اخبار گرجستان

39eee751af30032eeece2f48de2de4ba_XL_64x64 کلیه پروژه های ساختمانی معتبر در گرجستان

نخست وزیر گرجستان : هیچ گ...

نخست وزیر گرجستان : ما هیچ گونه روابط دیپلماتیک با...

9ecd376e5371efaef9aad9bc9143aed8_XL_64x64 کلیه پروژه های ساختمانی معتبر در گرجستان

وزیر خارجه گرجستان در مرا...

ایران یکی از اولین کشورهایی است که استقلال گرجستان...

instagram