fa خرید و فروش زمین در گرجستانhy خرید و فروش زمین در گرجستانaz خرید و فروش زمین در گرجستانen خرید و فروش زمین در گرجستانka خرید و فروش زمین در گرجستانru خرید و فروش زمین در گرجستانtr خرید و فروش زمین در گرجستان

ایجاد حساب کاربری

Fields marked with an asterisk (*) are required.
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تایید رمز عبور *
ایمیل *
تایید ایمیل *
Agriculture خرید و فروش زمین در گرجستان

خرید و فروش زمین در گرجستان

rating_star_blank خرید و فروش زمین در گرجستانrating_star_blank خرید و فروش زمین در گرجستانrating_star_blank خرید و فروش زمین در گرجستانrating_star_blank خرید و فروش زمین در گرجستانrating_star_blank خرید و فروش زمین در گرجستان
 

خرید و فروش زمین در گرجستان

خرید زمین در گرجستان اگر (مسکونی یا تجاری) باشد برای اتباع خارجی با مالکیت صد در صد امکان پذیر است.

از سال ۲۰۱۴ میلادی فروش زمین کشاورزی به خارجی ها ممنوع شده است و همچنین خرید زمین برای اتباع خارجی در فاصله ی 5 کیلومتری از مرزها ممنوع است.

خرید و فروش زمین در گرجستان با کاربری تجاری برای اتباع خارجی آزاد می باشد و مالکیت آن صد در صد می باشد ولی با خرید این نوع ملک زمین مسکونی در گرجستان نمیتوانید به صورت مستقیم کارت اقامت بگیرید زیرا زمین جزئی از دسته مستغلات می باشد. خرید این نوع زمین هم در فاصله 5 کیلومتری از مرزهای گرجستان برای افراد خارجی ممنوع می باشد.

برای خرید زمین در گرجستان و کلا هر نوع املاک گرجستان؛ کلیه هزینه های خرید و فروش سند و کمیسون بر عهده فروشنده می باشد و خریدار ملک در این کشور هیچ گونه مالیاتی ندارد.

انواع زمین در گرجستان

انواع زمین در گرجستان بر اساس نوع کاربری به شکل زیر دسته بندی میشود:

 • زمین مسکونی در گرجستان

 • زمین تجاری در گرجستان

 • زمین اداری در گرجستان

 • زمین کشاورزی در گرجستان

 • زمین بدون کاربری در گرجستان

زمین های مسکونی، تجاری و اداری در یک نگاه

در کشور گرجستان قانونی وجود ندارد که شما با خرید زمین بتوانید اقامت گرجستان را اخذ کنید، ولی می توانید با ثبت شرکت آن زمین را به نام شرکت خودتان منتقل کنید و سپس با ساخت آن و یا مشارکت در ساخت ، اقامت گرجستان را بدست آورید. برای مثال اگر شما 500 مترمربع زمینی را در تفلیس و یا حومه خریداری کنید ، می توانید آن را ساخته و بفروشید. با این کار هم اقامت دریافت می‌کنید و هم سود مناسبی را از آن خود می‌نمایید. 

به عنوان مثال در مناطق مختلف کناره دریاچه بزرگ تفلیس زمین مسکونی از مترمربعی 80 دلار الی 300 دلار یافت می شود و هزینه ساخت هر مترمربع ویلا نیز حدود 200 تا 300 دلار آمریکا با مصالح می باشد. متراژهای زمین نیز در شهرک ایورت اوبانی (نزدیک دریاچه تفلیس) از دویست مترمربع شروع می شود. بنابراین می توان با هزینه ای کمتر از خرید یک آپارتمان شصت متری در تفلیس، صاحب یک ویلای سیصد متری در منطقه‌ای خوش آب و هوا و به دور از استرس و آلودگی های شهری شوید.

وقتی همه چیز به نام شرکت شما باشد، یک کارکرد خوب در سوابق شرکت شما ثبت می شود و می‌توانید از این طریق حتی اقامت های بلند مدت بعدی در گرجستان را نیز دریافت کنید. علاوه براینکه شرکت ثبت شده شما فعال می ماند و می توانید با فروش ویلای خودتان در سود مناسبی را نیز بدست آورید. این کار را می توانید با حداقل 50 هزار دلار آمریکا شروع کنید و با توجه به تجارب ما، این مقدار سرمایه می تواند حدود 15 هزار دلار آمریکا در عرض 4 ماه سودآوری برای شما به همراه داشته باشد که یک سرمایه گذاری مناسب و مطمئن در گرجستان محسوب می شود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه با کارشناسان باتجربه ما تماس بگیرید تا شما را بیشتر راهنمایی کنند.

 

زمین های کشاورزی در یک نگاه

خرید زمین کشاورزی توسط خارجی ها امکانپذیر نمی باشد. با توجه به این نکته در صورت علاقه شما به فعالیت در زمینه کشاورزی یا دامپروری شما میتوانید زمین های کشاورزی را به صورت اجاره بلند مدت برای مثال ۹۹ ساله در اختیار داشته و بهره برداری نمایید.

مزیت های خرید زمین در گرجستان

گرجستان کشوری چهار فصل بوده و تقربا ۳ میلیون هکتار یعنی معادل به ۴۳ درصد خاک این کشور برای کشاورزی مناسب میباشد.

مزیت های خرید زمین در گرجستان بطور کلی عبارتند از:

 • زمین های تجاری برای ساخت و ساز در شهر تفلیس و باتومی بسیار سود آور است به گونه ای که شما می توانید با ۱۵۰ هزار دلار حداقل ۱۵۰ هزار دلار سود آوری کنید.
 • زمین های تجاری و مسکونی در یک شهر رو به رشد مانند باتومی فعلا برای خرید و سرمایه گذاری بسیار سودآور می باشد و سرمایه گذاری در این شهر بعد از ۲ سال حداقل ۴۰۰ درصد سودآوری دارد، البته قبل از خرید حتما مشاوره بگیرید تا سرمایه گذاری بیهوده انجام ندهید! سرمایه گذاری در باتومی شرایط بسیار خاصی دارد.
 •  زمین های کشاورزی در گرجستان با آب فراوان بهترین راه سرمایه گذاری در گرجستان هستند، سودآوری کشاورزی در گرجستان و فروش محصولات کشاورزی در گرجستان و همچنین صادرات آن به روسیه و اتحادیه اروپا به شدت سودآور است به گونه ای که بسیاری از ایرانیان در گرجستان به سرمایه گذاری در این بخش و بخش های مرتبط پرداخته‌اند.

زمین های بدون کاربری در یک نگاه

زمینم های بدون کاربری، زمین های هستند که اجازه قانونی برای هیچ گونه فعالیت و ساخت و سازی را ندارند. نه تنها نمیشوند در آنها ساختمانی ساخت بلکه محصولی نیز نمی‌توان کاشت. دولت گرجستان برای این زمین ها اجازه هیچ گونه کاربری نمیدهد، مگر اینکه با هزینه های بسیار سنگین مجوز صادر کند. برخی در این زمین ها بدون مجوز ساخت و ساز میکنند. متاسفانه در چند سال اخیر شاهد کلاهبرداری های زیادی در این مورد بوده ایم. تکه زمین بدون کاربری به عنوان زمین مسکونی یا زمین کشاورزی به خریدار فروخته شده است و یا زمین هایی که در آنها ساخت و ساز شده و به عنوان خانه ویلایی به افراد فروخته شده است. این نوع ساخت و سازها تمامی نداشته و برخی با یک سند ساختگی فریب خورده اند و بعد از مراجعه به اداره اقامت گرجستان متوجه این موضوع گردیده اند؛ که به تبع آن پرونده اقامت آنها نیز رد شده است.

بررسی قیمت زمین در گرجستان

قیمت خرید زمین در گرجستان با توجه به نوع کاربری آن و همچنین مناطق قرار گیری آن بسیار متفاوت است.

قیمت زمین مسکونی در گرجستان

مناطق عالی: قیمت هر مترمربع 1200-600 $

مناطق خوب: قیمت هر مترمربع 600-200 $

مناطق متوسط: قیمت هر مترمربع 200-50 $

قیمت زمین کشاورزی در گرجستان

به دلیل عدم امکان خرید زمین کشاورزی توسط خارجیها قراردادهای خرید به صورت مالکیت 99 ساله است.

نرخ زمین کشاورزی در فاصله یک ساعتی تفلیس با آب خوب و امکانات برق:

 • 3-1 هکتار، هکتاری 10000$
 • 3-10 هکتار، هکتاری 5000$
 • 20-50 هکتار، هکتاری 3000$
 • 200 هکتاربه بالا، هکتاری 1000$

تماس مستقیم به شماره های زیر از ایران رایگان

مشاور حقوقی  598852000-995+

مشاور سرمایه گذاری  555116655-995+

مشاور خرید املاک  596692000-995+

تماس از طریق تلگرام،واتس آپ، ایمو، وایبر امکانپذیر می‌باشد.

جدیدترین اخبار گرجستان

39eee751af30032eeece2f48de2de4ba_XL_64x64 خرید و فروش زمین در گرجستان

نخست وزیر گرجستان : هیچ گ...

نخست وزیر گرجستان : ما هیچ گونه روابط دیپلماتیک با...

9ecd376e5371efaef9aad9bc9143aed8_XL_64x64 خرید و فروش زمین در گرجستان

وزیر خارجه گرجستان در مرا...

ایران یکی از اولین کشورهایی است که استقلال گرجستان...

instagram